شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3452 تاریخ انتشار:  1399/12/30 15:50:19
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تأکید کرد
ضرورت کیفی‌سازی و ساماندهی نیروی انسانی در توزیع برق ملایر
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه باید در راستای ارتقای شاخص‌های اعلامی اقدامات مؤثرتری برای نیل به اهداف شرکت انجام شود، گفت: با توجه به گستره شهرستان ملایر و امورهای 1 و 2 از عمده برنامه‌های اقدامی در شهرستان کیفی‌سازی و سامان

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در بازدید از مدیریت توزیع برق ملایر اظهار داشت: شهرستان ملایر با یک هزار و 800 کیلومتر شبکه فشار متوسط، یک هزار و 200 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 3 هزار پست توزیع، 130 هزار مشترک را در شهر و 240 روستا تأمین برق می‌کند.

وی افزود: امسال با برنامه‌های مدون و استفاده از اکیپ‌های خط گرم در بخش توسعه و تعمیرات خطوط  در شهرستان توانسته‌ایم نرخ انرژی توزیع نشده بابرنامه و بی‌برنامه را از 3.51 به 2.6 دقیقه در روز کاهش دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: امسال با اجرای طرح‌های ابلاغی توانیر از جمله طرح سیما وطرح چاوش توانسته‌ایم پایداری انرژی و تثبیت ولتاژ را در سطح ملایر بهبود بخشیم.

وی با اشاره به اجرای 40 کیلومتر تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار در راستای کاهش تلفات و افزایش ضریب پایداری در ملایر تصریح کرد: برداشت مختصات مشترکین نیز از طریق GIS در 6 شهر ملایر به اتمام رسیده است.

جمشیدی با بیان اینکه باید در راستای ارتقای شاخص‌های اعلامی اقدامات مؤثرتری برای نیل به اهداف شرکت انجام شود، افزود: با توجه به گستره شهرستان و امورهای 1 و 2 از عمده برنامه‌های اقدامی در شهرستان، کیفی‌سازی و ساماندهی نیروی انسانی است.

وی ادامه داد: باید تفکر هزینه درآمد در شرکت جاری شود و مدیریت در راستای خلق درآمد و کاهش هزینه‌ها انجام شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر اجرای برنامه‌های PM و تعمیر و نگهداری خطوط عنوان کرد: پس از بازدید و کارشناسی خطوط، عارضه‌یابی انجام شده و برنامه‌ریزی هدفمند برای رفع معایب و کاهش خاموشی‌ها انجام ‌شود.

وی یادآور شد: کشف برق‌های غیرمجاز و تعویض کنتورهای معیوب و دستکاری شده از دیگر اقدامات است که باید از طریق ابزارهای قانونی برای معرفی خاطیان اقدام شود.

جمشیدی ابراز داشت: باید با همکاری و همفکری، تحلیل پروژه‌ها و برنامه‌ریزی و هزینه کرد هدفمند برای کسب بهترین نتیجه که رضایت عمومی است، مدنظر قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برای بهبود و پایداری و تأمین برق مطمئن برای مشترکین شهرستان ملایر، 120 کیلومتر کابل خودنگهدار برای جایگزینی با شبکه‌های مسی در اختیار برق ملایر قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.