شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3570 تاریخ انتشار:  1401/4/8 13:03:03
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
تدابیر لازم برای تامین برق پایدار حوزه‌های برگزاری کنکور در همدان اتخاذ شده است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: تمهیدات و تدابیر لازم برای تامین برق مطمئن و پایدار اماکن برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در سطح استان اندیشیده شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار اظهار داشت: تمهیدات و تدابیر لازم برای تامین برق مطمئن و پایدار اماکن برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در سطح استان اندیشیده شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: به منظور تأمین برق مطمئن و پایدار برای برگزاری کنکور ۳۱ هزار داوطلب ورود به دانشگاه‌ها در استان همدان طی روزهای هشت تا ۱۱ تیرماه، برنامه ریزی ویژه ای و مناسبی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار داشت: در روزهای برگزاری آزمون سراسری، هیچ گونه قطعی برق و خاموشی در منطقه اعمال نخواهد شد و نیروهای عملیاتی و کشیک در قالب گروه های مختلف امور بهره برداری، نگهداشت شبکه های فشار ضعیف و فشار متوسط مناطق مختلف ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان آماده ارائه خدمت به موقع و موثر هستند.

وی با اشاره به بازدید از محل های برگزاری آزمون و مسیر تغذیه حوزه‌ها در روزهای پیش از برگزاری کنکور، افزود: کنترل و پایش شبکه و عدم اعمال هرگونه وقفه با برنامه به مشترکان و آماده به کار بودن مولد اضطراری امور بهره‌برداری استان همدان به همراه راهبران مربوطه و استقرار آن در مکان‌های از پیش تعریف شده از دیگر برنامه های این شرکت برای تامین برق پایدار در ایام برگزاری کنکور سراسری است.

به گفته وی، با حوزه‌های برگزار کننده آزمون نیز برای تامین برق اضطراری توسط ژنراتورها مکاتبات لازم انجام شده که در صورت وقوع هرگونه حادثه غیر مترقبه، برق حوزه‌ها به موقع و به صورت مناسب تامین شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: تامین برق اضطراری نیز توسط گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل توزیع برق همدان مورد ارزیابی قرار گرفته است و گروه‌های تعمیرات اضطراری امور نگهداشت پیشگیرانه شبکه فشار ضعیف منطقه نیز آماده به کار هستند.

وی تصریح کرد: نیروهای شرکت برق استان همدان با حفظ نظم و انضباط تمامی موازین ایمنی و شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد و با توجه به حساسیت‌های مورد نظر، تمام تلاش ما بر این است که هیچ‌گونه مشکلی برای تأمین برق حوزه‌های آزمون به وجود نیاید.

سهرابی بیدار از عموم مردم استان همدان درخواست کرد با توجه به افزایش دما و حساسیت برگزاری آزمون سراسری، به منظور تامین برق مستمر حوزه های برگزاری آزمون، در میزان مصرف صرفه‌جویی کنند.

گفتنی است؛ رقابت ۳۱ هزار و ۱۱ داوطلب ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در ۱۲ حوزه از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، امروز(چهارشنبه) همزمان با سراسر کشور در گروه آموزشی هنر آغاز شد.

پنجاه و دومین آزمون سراسری برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم شبانه، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با رقابت یک میلیون و ۴۸۹ هزار و ۲۲۰ نفر داوطلب از امروز (چهارشنبه، هشتم تیر) آغاز شد و تا شنبه (یازدهم تیر) ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.