شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3633 تاریخ انتشار:  1402/2/6 10:31:41
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
افزایش کلیدهای کنترل بار در راستای مدیریت هوشمند شبکه برق استان همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه از موارد مهم مدیریت بار انرژی در حوزه توزیع بحث هوشمندسازی است، گفت: در زمینه کنتورها و لوازم اندازه‌گیری هوشمندسازی انجام می‌شود و همچنین در بحث مدیریت هوشمند شبکه، افزایش و جابجایی کلیدهای کنترل بار در حال انجام است.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر، علی سهرابی بیدار در دیدار با فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه سال ۱۴۰۱، از نظر انجام پروژه‌ها سال بسیار خوبی بود، اظهار کرد: طی سال گذشته اقدامات و برنامه‌های بسیاری در سطح شرکت و همچنین در شهرستان ملایر انجام گرفت.

وی با اشاره به برنامه‌های سال ۱۴۰۲ گفت: امسال با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته یکی از مباحث ما گرما و هم‌زمانی آن در اقلیم مختلف کشور است، بنابراین طبق 140 برنامه‌ای که در وزارت نیرو پیش‌بینی شده از تولید، انجام اورهال، تعمیرات و غیره تا مدیریت مصرف و در نهایت برنامه‌های مدیریت بار بر اساس مصوبه‌های هیئت دولت که باید انجام شود، همه ما با همت بلند و استوار از اوایل سال جاری در این حوزه در حال فعالیت هستیم .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه از موارد مهم مدیریت بار انرژی در حوزه توزیع بحث هوشمندسازی است، افزود: در زمینه کنتورها و لوازم اندازه‌گیری هوشمندسازی انجام می‌شود و همچنین در بحث مدیریت هوشمند شبکه، افزایش و جابجایی کلیدهای کنترل بار در حال انجام است.

وی با بیان اینکه هر شهرستان باید بر اساس مصوبه‌های معین و سناریوهای مشخص مدیریت بار را انجام دهد، یادآور شد: ماموریت شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، توزیع برق مطمئن و پایدار برای آحاد مشترکین است و در این راستا حرکت می‌کنیم.

سهرابی‌بیدار با اشاره به اینکه برای این شرکت چهار محور اساسی تعریف کرده‌ایم، گفت: اولین موضوع هوشمندسازی شبکه است، دومین موضوع افزایش بهره‌وری است که شرکت توزیع برق استان در این حوزه پیشتاز است، موضوع بعدی نیز قابلیت اطمینان شبکه و مورد دیگر ارتباط مستمر و دوسویه با مشترکین است .

 وی گفت: مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان منبع نیروهای بسیار توانمند است و افتخار می‌کنیم در کنار دوستان در حال خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.

فرماندار ویژه شهرستان ملایر نیز در ادامه ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مجموعه برق استان همدان و شهرستان ملایر گفت: مهندس شیردره جزو بهترین مدیران ما در شهرستان بوده و در محورهای مختلف در اجرای مصوبات، پیگیری کارها و رضایتمندی‌ها جزء پیش‌روترین‌ها است که جای تقدیر دارد.

سلمان فارسی افزود: ما در سال ۱۴۰۲ چند پروژه اصلی و حیاتی در شهرستان ملایر داریم که مهمترین آن نهضت مسکن ملی است که یک هزار و ۵۰۰ هکتار امسال به شهرستان ملایر اضافه خواهد شد و مهمترین زیرساخت آن برق است و امید است با نگاه تعاملی، در تامین برق با سرعت پیش برویم.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.