نشریه الکترونیکی پیک توزیع شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

خبر ویژه
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان تأکید کرد

ضرورت کاهش 30 درصدی مصرف برق توسط اصناف

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در همایش روز ملی اصناف ضمن تبریک این روز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: برنامه جدی وزارت نیرو، تداوم تأمین برق مردم در همه حال است.

وی با بیان اینکه با شروع فصل تابستان، شدت گرما و عدم بارش نزولات کافی باعث شده در برخی مناطق کشور مصرف برق بالا رود، افزود: همچون همیشه درخواست داریم که اصناف و بازاریان و همشهریان مدیریت مصرف برق را داشته باشند.

سهرابی بیدار گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که امسال صورت گرفته و برنامه‌های از پیش تعیین شده در مدیریت مصرف انرژی، در بخش‌های مختلف شاهد تداوم تأمین برق در مصرف‌کنندگان هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان ابراز داشت: در مجموعه اصناف برنامه‌ریزی شده که اصناف در ساعت پیک و اوج مصرف از ساعت 13 تا 17 همکاری کنند و در آن ساعات کسب خود را به ساعات دیگری منتقل کنند تا در آن ساعات حداقل مصرف برق را داشته باشیم.

وی بیان کرد: در بخش اصناف برای اطمینان از تداوم تأمین برق انتظار ما این است که اصناف30 درصد کاهش مصرف داشته باشند، به خصوص در بخش‌های پرمصرف همچون لوسترفروشی‌ها در ایام اوج مصرف نیاز است با کاهش 70 درصدی مصرف برق خود ما را یاری دهند.

سهرابی بیدار با اشاره به راهکارهای مدیریت مصرف برق گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و در راستای تأمین و تداوم برق برای همه هموطنان کوشش کنیم تا شاهد رونق بیشتر در تولید، توزیع و آسایش مردم باشیم.

در پایان این مراسم از مدیران دستگاه‌های اجرایی، رؤسای اتحادیه‌ها، پیشکسوتان، فعالان اقتصادی، خیرین و معتمدین بازار، کارمندان نمونه و فرماندهان پایگاه ها تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/