نشریه الکترونیکی پیک توزیع شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

خبر ویژه

همایش ریحانه‌های بهشتی صنعت آب و برق استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، همایش ریحانه‌های بهشتی صنعت آب و برق استان همدان به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری همدان، مسئول سازمان بسیج ادارات و جامعه زنان سپاه انصارالحسین(ع)، رئیس انسجام‌بخشی امور فرهنگی و دینی و بانوان شاغل در صنعت آب و برق استان همدان در سالن جلسات سد اکباتان برگزار شد.

مدیرکل امور زنان وخانواده استانداری همدان در این مراسم با اشاره به سفارش شهدا به رعایت عفاف و حجاب تأکید کرد: شما بانوان دستگاه‌های اجرایی باید به احترام خون شهدا به پوشش و عفت‌ورزی پایبند باشید چراکه مردم شما را الگوی خود می‌دانند.

فاطمه ستاری‌نوید با بیان اینکه برای رسیدن به دولت و حکومت اسلامی راه زیادی داریم، با اشاره به تشکیل کارگروه زیست عفیفانه گفت: یکی از الزامات این کارگروه زندگی عفیفانه در محیط کار و خانه است.

سرهنگ ابراهیم بختیاری، مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز با بیان اینکه بالاتر از حجاب عفت است که دستور الهی است، گفت: نگاه ما باید نگاه تمدن‌ساز در تربیت فرزند باشد، تربیت گفتاری نیست بلکه رفتاری است و ما به فرزندان خود می‌آموزیم و آنها از ما الگو می‌گیرند.

در ادامه این مراسم کارگاه آموزشی تربیت فرزند با حضور حجت‌الاسلام حسینی یمین از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد و از بانوان نمونه صنعت آب و برق در حوزه عفاف و حجاب تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/