نشریه الکترونیکی پیک توزیع شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

خبر ویژه
معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد

تأمین روشنایی موکب‌های اربعین حسینی با نصب بیش از 2 کیلومتر شبکه در همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، حمید طهماسبی‌خو با اشاره به اقدامات انجام شده برای خدمت‌رسانی به زائران حسینی اظهار کرد: با توجه به اینکه استان همدان در مسیر زائران اربعین حسینی قرار دارد، اصلاح و بهینه روشنایی معابر اصلی در راستای خدمت‌رسانی به زائران اجرایی شد.

وی افزود: در گردنه اسدآباد نیز که در مسیر زائران قرار دارد، پنج دستگاه ترانسفورماتور برای تأمین روشنایی جاده‌ای نصب شد.

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه برق مورد نیاز موکب‌های سراسر استان تامین شده است، تصریح کرد: در راستای برق‌رسانی به موکب‎ها 2 هزار و 420 متر کابل‌کشی صورت گرفت که در شهرستان بهار 300 متر نیز به صورت کابل خودنگهدار اجرایی شد.

وی نصب 122 دستگاه پرژکتور و 91 عدد چراغ را از دیگر اقدامات اجرایی برای تأمین روشنایی موکب‌ها و محوطه اطراف آنها برشمرد و گفت: در شهرستان نهاوند 15 اصله پایه روشنایی اطراف موکب‌ها برای رفاه زائران اصلاح و در شهرستان اسدآباد نیز 7 اصله پایه جدید برای روشنایی ورودی موکب بین راهی بزرگراه کربلا نصب شد.

طهماسبی با اشاره به سرویس و اصلاح شبکه روشنایی بلوار سردار شهید همدانی، بلوار آیت الله نجفی و بلوار ارتش و تقاطع غیر همسطح غدیر و شهید قهاری عنوان کرد: گروه‌های برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به صورت مرتب برای تامین برق موکب‌ها در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.

وی گفت: 11 نفر از کارکنان این شرکت، به صورت نوبتی به مرز مهران اعزام می‌شوند تا در ستاد عتبات وزارت نیرو به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی کنند.

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: همچنین طی یک هفته اخیر از 17 شهریور ماه بیش از 600 قالب یخ هر شب برای استفاده زائران حسینی به مرز خسروی و مهران ارسال می‌شود.

وی تاکید کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به عنوان یک شرکت خدمات‌رسان، در ایام اربعین حسینی در کنار زائران اباعبدالله الحسین (ع) بوده و زائران گرامی می‌توانند از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۱ و همچنین اپلیکیشن برق من، موارد مرتبط با موضوع برق را با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/